Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Фестиваль Інноваційних технологій «Науковий пікнік» в с. Званівка Бахмутського району.

13 жовтня 2017 року  с.Званівка Бахмутського району стала центром  цікавих подій для будь  мешканців району будь-якого віку. Даний захід був  особисто підтриманий головою Артемівської РДА Володимиром Бохоновим та в.о. голови Званівської сільради  Олександром Білицьким, приурочений до Дня Захисника України.

Фестиваль Інноваційних технологій «Науковий пікнік»  відбувався в рамках реалізації проекту "Громадянська активність молоді Сходу Украни" за підримки Friedrich Naumann Foudtyion Ukraine and Belarus. У гості на  Науковий Пікник  завітали й   офіцери групи війського-цивільного  співробітницьтва «Бахмут»(CIMIC Bachmut) та й одразу  долучилися до організації та проведення святкового заходу приуроченого Дню Захисника України в рамках програми "Науковий Пікнік". Так рамках даного заходу всі учасники  мали змогу поласувати та підкріпитись смачною кашею яку було приготовано на польовій кухні...

«Науковий пікнік» - фестиваль популяризації науки. Експериментатори під час події представлять наочну/інтерактивну програму, яка діє безперервно протягом заходу та «простими словами пояснює складні речі» (безпечні експерименти, макети та зразки, головоломки, роботи, дрони, діючі моделі тощо), передбачає активне залучення глядачів (майстер-класи, ігри, конкурси, співучасть у дослідах тощо) та спрямована, зокрема, на школярів та молодь.  Основними організаторами стали  громадська організація «Чарівні Руни»,яка  завдяки підтримці Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні через ГО «Молодь Сходу» організувала грандіозний захід для школярів, студентів та молоді – Фестиваль Інноваційних технологій «Науковий пікнік» в с. Званівка. Це унікальне для Бахмутського краю явище дозволить поєднати досягнення Сучасної Модернової України в галузі науки, техніки, хімії, фізики, біології. Параллельно працювала дитяча програма та локація «Вільна бібліотека».

Фестиваль Інноваційних технологій «Науковий пікнік» - це продовження проекту "Громадянська активність молоді Сходу Украни", який проходить за підримки Friedrich Naumann Foudtyion Ukraine and Belarus. Спочатку переміг проект «Наукового пікніку в ЛЕМКО-центрі», але наука набрала таких розмахів, що нам люб'язно зголосилася допомагати вся Званівська ЗОШ І-ІІІ ст. і свято відбулося на пришкільній територій та в приміщенні самої школи. Розмах свята був  великий, оскільки були присутні науковці з 3-х областей: з м. Харкова (Харківська обл.) - 1- Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна фізико-технічний факультет; 2- Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" фізико-технічний факультет; 3-Харківський коледж Державного університету телекомунікацій; 4- Коледж переробної та харчової промисловості; 5- Національний фармацевтичний університет та 6 – 3Д-прінтер від харківської ініціативи Web-Manufacture, Сєвєродонецька (Луганська область) - Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля та Краматорська (Донецька обл.) – команда «Крафт-софт» та гурток роботехніки гімназії № 16 – за що їм велика шана та подяка від усих діток, які змогли доторкнутися до надзвичайно цікавої НАУКИ.

Підтримка даному  заходу  також була надана допомога в організації та проведенні з боку  ДНЗ  «Бахмутський професійний аграрний ліцей» та «Бахмутський  медичний коледж»,  військовослужбовцями 53 бригади,  СТ «Горливі», КП «Господар», ЕГО «МАМА-86», кінотеатру «Победа»,  Дім книги «Еней», Званівська ЗОШ.