Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Триває осіннє оздоровлення дітей в Українських дитячих центрах

20 жовтня 2017 року у ДПУ МДЦ «Артек» розпочато ХІ тематичну зміну «Екопланета». На оздоровлення та відпочинок направились 65 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них 38 дітей з лінії зіткнення.

Упродовж зміни діти зможуть познайомитися з різноманітними енергозаощаджуючими проектами, взяти участь у проблемних лабораторіях щодо оптимізації використання ресурсів, проведенні еко-акцій та створенні екологічних проектів в Україні.

 

«Як же зберегти Україну для нащадків?» – саме так звучатиме головне питання цієї зміни. Одним із підсумків зміни стане створення авторських проектів, спрямованих на консолідацію волонтерів задля реалізації еко-ідей в містах і селах України.

 

Партнери: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Національний технічний університет «КПІ».

 

 

21 жовтня в  ДП УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) розпочнеться ХІ тематична зміна «Свобода слова – прояв демократії». Ціль зміни -  формування активної громадської позиції. Створення інформаційного та творчого простору для дітей в галузі журналістики, розкриття особистих якостей дітей, підвищення рівня їх інформаційної культури.

Від Донецької області на оздоровлення та відпочинок направились 61 дитина, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки, з них 28 дітей з лінії зіткнення.

Зміна триватиме 21 день з 21.10 до 10.11.2017 року.

Наступна зміна планується з 12 листопада.

 

Бажаємо дітям гарного відпочинку, незабутніх канікул, нових друзів, яскравих емоцій !

 

Просимо батьків дітей або осіб, що їх замінюють за наданням путівок звертатися до структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді свого міста або району.