Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У місті Авдіївка завершився Волонтерський табір «Будуємо Україну Разом»

З 8 по 22 жовтня 2017 2 групи волонтерів з усіх куточків України (Краматорськ, Дрогобич, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Житомир, Київ, Рубіжне, Одеса, Ніжин та інші) трудилися на благо прифронтового міста.

Допомога авдіївським родинам, дома яких постраждали в результаті бойових дій, поповнила перелік добрих справ волонтерів.

Впродовж двох тижнів волонтери допомогли трьом сім'ям (одній сім'ї перекрили дах, шифер на якому змістився у внаслідок падіння біля дому снаряда, дах постійно протікав, другій родині - замазали діру у стіні будинку від снаряда великого калібру, відремонтували ванну кімнату; третій родині замінили підлогу, зробили косметичний ремонт кімнати). Сім'ї, яким надавали допомогу, відносяться до пільгових категорій - багатодітні, малозабезпечені, одинокі батьки.

 

Також молодь пофарбувала міський дитячий майданчик «Помідор», а також допомогла відремонтувати кімнату молодого хлопця, чий будинок згорів.

 

«Вдень працювали, а ввечері у нас була культурна програма: пісні біля ватри, обмін досвідом, зустрічі з місцевими мешканцями, поїздки на кар'єр та в заповідник Клебан-Бик, екскурсії по місту, традиційні заходи табору " БУРtalks ", на яких говорили про розвиток і досягнення волонтерів, які подорожують або є засновниками молодіжних платформ у своїх містах. Отримали позитивні емоції, обговорювали думки про ситуацію в країні, про ситуацію на сході », - розповіла учасниця табору Євгенія Васильєва.