Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Великоновосілківському районі відкрилися два інноваційних центри розвитку для молоді

31 жовтня відкрилися два інноваційні центри розвитку для молоді у Великоновосілківському районі. Не зважаючи на холодну, неласкаву погоду та пронизливий вітер у молодіжних центрах панувало тепло та затишок. На відкритті центрів були присутні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна, голова Великоновосілківської райдержадміністрації Олександр Алчієв, секретар Роздольненської сільради Світлана Тахтарова, голова Комарської сільської ради Роман Дмітрієв.

 

Павло Жебрівський відмітив, що таке починання, як молодіжні , дуже необхідне для розвитку та відродження селищ Донецької області. Такі центри нададуть змогу молоді з селищ більшою мірою долучитися до неформальної освіти, отримати юридичні, психологічні консультації та провести час з користю.

Багата земля Донецька на таланти – секретар Роздольненської сільської ради Світлана Тахтарова здивувала гостей центру музичним подарунком. Її привітання родині селища Роздольного вразило своєю щирістю, чуйністю та чудовим голосом Світлани Дмитрівни.

У Донецькій області з’явилося ще два місця де сучасна молодь матиме змогу для творчого розвитку та зростання. Це ще один крок до сучасного європейського суспільства.