Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На базі інноваційного молодіжний центр «Платформа ініціатив Теплиця» м. Слов'янська відбувся фестиваль Inclusive unity festival

28 жовтня 2017 на базі інноваційного молодіжний центр «Платформа ініціатив Теплиця» м. Слов'янська відбувся фестиваль Inclusive unity festival, присвячений найважливішій проблемі сьогодення – впровадженню людей з обмеженими можливостями здоров’я у загальноосвітній простір.

Участь у заході прийняли: начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов’янської міської ради - Олександр Міщенко; керівник інноваційного молодіжного центру «Платформа ініціатив Теплиця»  - Ганна Авдіянц, представник Слов’янської міської  психолого-медико-педагогічної комісії (ПМПК) - Оксана Сабардак, декан факультету спеціальної освіти Донбаського державного педагогічного університету - Олена Мамічева, керівник освітніх програм UNICEF - Наталя Датченко.

На фестивалі було продемонстровано успішні практики інклюзії, майстер-класи, освітлено історії успіху, проведено квест, ігри та концерт.

Люди з обмеженими можливостями показали чудовий приклад того, як можна розширювати свої межі і бути першим на світовому рівні, як можна виступати на сцені та створювати власний рок-гурт, робити прекрасні речі своїми руками та виховувати дітей у не завжди толерантному до відмінностей суспільстві.

Інклюзія ˗ включення людей з обмеженими можливостями в соціум, це насамперед доступність. Доступність у навчанні, праці, спілкуванні, самовиявленні.