Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Урочисте нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»

30.10.2017 в Слов’янську відбулось урочисте нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» В урочистостях взяв участь заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач.

 

З 2007 року серед дітей та молоді Донецької, Луганської та Харківської областей проводиться творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді».

 

Його організаторами виступають Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження».

 

Проведення цього конкурсу та інших заходів у рамках Дня Сіверського Дінця вже третій рік поспіль підтримує Донецька обласна державна адміністрація за сприяння обласного департаменту екології та природних ресурсів, другий рік – Луганська облдержадміністрація, і цього року вперше свою підтримку конкурсу надають Харківська обласна державна адміністрація та Харківська обласна рада.

 

Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

 

Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають конкурсні роботи у 6-ти номінаціях: фотографії, малюнки, поетичні і прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

 

Цього року на конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» надійшло близько 1150 творчих робіт з трьох областей України – Харківської, Донецької і Луганської, через які тече наш Сіверський Донець. Найбільша кількість робіт – близько 700 – надано з Донецької області. Це утричі більше, ніж торік. Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники державної влади і органів місцевого самоврядування. Протокол комісії з оцінювання можна побачити на сайті Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів у розділі «Анонси подій»: http://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/anons.htm

 

Свої нагороди учасникам конкурсу вручив і департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації: троє наймолодших конкурсантів (4-5 рочків) отримали дитячі розвиваючі книжки на екологічну тематику «Маленькими ніжками – заповідними доріжками», переможці ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» отримали науково-популярне видання про заповідник «Кам’яні могили». Ці книги було видано у 2017 році в рамках реалізації програмних заходів охорони навколишнього природного середовища.

 

Загалом було нагороджено понад 200 дітей. З них 36 визначені переможцями конкурсу.

 

У виставкових залах Центру культури і довкілля м. Слов’янська присутні змогли ознайомитись з творчими роботами конкурсантів з Донецькій області. Виставка працюватиме до 2 листопада.