Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
КЗ « Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» приймав участь у проекті «Inclusiveunityfestival»

28 жовтня КЗ « Донецький обласний центр соціально – психологічної  реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями»  приймав участь у проекті « Inclusiveunityfestival» , який проводила платформа ініціатив "Теплиця" в рамках програми "Активні Громадяни" за підтримки Британської Ради. Головною метою фестивалю було встановити діалог між людьми з інвалідністю та звичайними людьми і різними структурами міста Слов’янськ, дати змогу зрозуміти, як це важко бути “іншим”, і як важливо бути толерантним до відмінностей.

Проблему було розглянуто з різних сторін, бо в діалозі приймали участь представники різних структур: декан ДДПУ факультету спеціальної освіти Олена Мамічева, голова Слов'янської ПМПК Оксана Сабардак, начальник відділу у справах молоді та спорту Слов'янської міськради Олександр Міщенко, представник міжнародного фонду UNICEF Ukraine Наталія Датченко.

Люди з обмеженими можливостями своїм життям показали чудовий приклад того, як можна розширювати межі доступного і бути першим на світовому рівні- це Снежана Кернична та її чоловік Володимир, як можна виступати на сцені та створювати власний рок-гурт Эдуард Смоляков та Oleg Fritz, робити прекрасні речі своїми руками, виховувати щасливих дітей у не завжди толерантному до відмінностей суспільстві.

На фестивалі діяло багато активностей: майстер класи, фото – зона, аніматори для дітей. Клієнти Центра реабілітації приймали участь у майстер класах з виготовлення сувенірів та браслетів з намистин,  пісочної анімації. Змогли поспілкуватись у неформальній обстановці і отримали багато позитивних емоцій. Батьки клієнтів спілкувались з присутніми, і побачили що їх проблеми не виключні, і вирішувати їх можна, а разом навіть легше.