Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Небезпечна соціальна мережа»

На території області ведеться активна робота, вживається необхідний комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на попередження, профілактику вчинення дитячого самогубства та недопущення участі дітей в групах антисоціальної спрямованості. Виконавчим органам міської ради надіслане розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації  «Про заходи із забезпечення життя та здоров’я дітей, недопущення  випадків самогубства серед них» . 

В жовтні фахівцями  Селидівського міського центру для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичні заходи та зустрічі з педагогічними колективами учбових закладів. Педагогів  ознайомили з небезпечними соціальними  групами в мережі Інтернет, які наносять шкоду психічному та фізичному стану учнівської  молоді. В процесі заходу надані статистичні дані щодо віку та відсотку залучених осіб до «груп смерті», роз’яснені причини вступу молоді до них.  Надані практичні рекомендації щодо виявлення ознак суїцидальної поведінки дітей методом спостереження. Учасників заходу ознайомили з методами  взаємодії з підлітками, які допоможуть попередити або виявити  дітей, що потрапили під маніпулятивний  вплив. Надані рекомендації по проведенню профілактичних заходів. Увага акцентувалась на тому, що профілактика не повинна викликати цікавість до забороненого.

На завершення заходів учасникам надана інформація про організації, контактні телефони "гарячих ліній", до яких треба звертатись в разі виявлення випадків залучення дитини до груп антисоціальної спрямованості.