Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську пройшов фестиваль студентської творчості «СтудДія»

16 листопада 2017 року в МПК «Будівельник» відбулося святкування Міжнародного Дня студента. З нагоди його відзначення в Краматорську управління з гуманітарних питань провело традиційний щорічний фестиваль студентської творчості «СтудДія», який вже втрете відкривається для студентів Краматорська. Участь у Фестивалі взяли участь команди всіх ВНЗ міста: Донбаської державної машинобудівної академії, Краматорського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган - Барановського, Донбаського інституту техніки та менеджменту Міжнародного науково - технічного університету імені академіка Юрія Бугая, Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії, Краматорського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, Донецького національного медичного університету, Донбаської національної академії будівництва і архітектури та Краматорського технологічного технікуму.

На Гала-концерті кожний навчальний заклад представляв одну з країн Євросоюзу: Іспанія, Франція, Польша, Італія, Греція,, Великобританія, Україна та Німеччина. Урочисте відкриття розпочалося з привітань і нагородження найактивніших студентів міста грамотами та подяками міського голови секретарем Краматорської міської ради - Ошурко Денисом і начальником управління з гуманітарних питань - Андрієм Гореславцев.

Оцінювались виступи за 12-бальною шкалою. Судді визначали переможця в кожній номінації окремо – «Вокал» та «Хореографічна постанова». Всі команди-учасниці отримали подарунки від спонсорів: каву від ТОВ «CUPCofee» та торти від Компанії «Квартсофт».

Оцінювали Гала-концерт «СтудДія - 2017» Губарєв Олексій - представник Асоціації молоді ПАТ «НКМЗ», Тонкошкур Єгор – голова асоціації молоді КЗТС, Осіпов Сергій – заступник директора Школи мистецтв №3, Сорокіна Аліна – заступник директора з навчально-виховної роботи ДОДМЦ, Ляшенко Ольга – радник міського голови, Голова журі – Алімушкіна Світлана – завідувач відділу художньої самодіяльності Палацу молоді «Юність».

 

Після закінчення всіх вокальних та танцювальних номерів, поки журі підводило підсумки, серед представників команд були розіграні білети на Студентську лігу сміху.

 

За підсумками студентського фестивалю «СтудДія - 2017» переможцем в номінації «Вокал» стала команда Донецького національного медичного університету (Франція), а в номінаціїї «Хореографічна постанова» - Краматорського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган – Барановського (Україна).

Володарем Гран-прі та переможцем фестивалю студентської творчості «СтудДія-2017» стала команда Донбаської державної машинобудівної академії та в подарунок отримали білети на будь-який сеанс в кінотеатр «Родина» та флаери на вхід до RIA NightClub

 

Управління з гуманітарних питань дякує організації, підприємства міста і людей, що надали підтримку в організації Фестивалю студентської творчості «СтудДія»:МПК «Будівельник», Компанії «Квартсофт», культурно -розважальному комплексу «Родина», агенству «Шалене свято», ТОВ «CUPCofee» та RIA NightClub.