Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську пройшов форум молодіжних лідерів студентського самоврядування «Студентська Веселка»

16-19 листопада 2017 року у м. Святогірськ на базі КПОДМСОК «Перлина Донеччини» управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації було проведено регіональний форум молодіжних лідерів студентського самоврядування «Студентська Веселка». Участь у заході взяли команди вищих навчальних закладів Донецької області: Горлівський інститут іноземних мов, Донбаська державна машинобудівна академія, Донбаський державний педагогічний університет, Донбаська національна академія будівництва та архітектури, Індустріальний інститут Донецького національного технічний університет, Приазовський державний технічний університет, Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії, Азовський морський інститут національного університету  «Одеська морська академія», Маріупольський державний університет, Донецький національний технічний університет. Також були представлені команди громадських організацій «Солідарна молодь» (м. Краматорськ) та «ZAХОДИ» (м. Маріуполь).

На урочистому відкритті форуму студентів привітала виконуюча обов’язки голови обласного комітету профспілки працівників освіти та науки Заморська Тетяна Михайлівна та головні спеціалісти управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олексій Назаров та Карина Шевченко.

Далі на учасників чекала насичена програма. Євроквест, творчі конкурси, презентації вищих навчальних закладів, обладнання фотозон – країни Європейського Союзу, студентська «Ліга Сміху»,чемпіонат з бамперболу, конкурс на кращого студента. Також на учасників чекала програма у форматі інтерактивного кафе від організації R500.

За результатами конкурсної програми гран-прі отримав Донбаський державний педагогічний університет, перше місце – Приазовський державний технічний університет, друге місце – Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії та Донбаська національна академія будівництва та архітектури,  третє місце розділили Донбаська державна машинобудівна академія та Горлівський інститут іноземних мов.

На церемонії нагородження команди привітала начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Іванівна Золкіна. Усі учасники отримали дипломи та солодкі подарунки від управління.