Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Коучинг для клієнтів соцгуртожитку (м.Дружківка)

«Наші думки і ідеї можуть втілитися виключно через дії, через відчутні, практичні справи і вчинки. Тільки через дії - ідеї, думки і плани отримують матеріальне втілення і стають реальністю. Якщо хочеш кимось бути - просто будь!»

Олена Зікєєва

У продовження зустрічі до Всесвітнього дня сиріт, 17.11.2017 р. до отримувачів послуг соцгуртожитку завітала мотиваційний тренер -  директор Товариства "Знання" України у м.Дружківка, засновник проекту у Центрі пошуку роботи\ Job search centre, незалежний HR-практик у Макіївському міському центрі зайнятості – і провела мотиваційну зустріч «Право на успіх – пошук можливостей».

 

Що впливає на успіх у житті? Чому в одних життєвий шлях приводить до нещасного і безцільного життя, а в інших - до щастя і успіху? Які звички впливають на життєвий шлях? Як і де шукати роботу? Ці та інші питання були розкриті гостею протягом зустрічі із хлопцями.

 

Працевлаштування – одне з важливих завдань, яке необхідно для соціалізації, пристосування до дорослого життя. Працевлаштування за отриманою професією – реалізація докладених зусиль до навчання. Працевлаштування за професією із достойною зарплатнею – оптимальне поєднання для впевненості у собі та своєму майбутньому.

Зустріч пройшла у невимушеній та теплій обстановці за чашкою кави, де тренер розповіла декілька історій із особистого досвіду, надала хлопцям впевненості у своїх силах при пошуку роботи та самопредставництві.

Наприкінці зустрічі було продемонстровано мотиваційний відеоролик про життя та історію успіху відомого актора  Джекі Чана.

Було намічено подальші кроки щодо працевлаштування сиріт на підприємствах м.Київ.