Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Група молоді з Авдіївка взяла участь школі проектного менеджменту

Група молоді з міста Авдіївка взяли участь у школі проектного менеджменту «БУР LAB. Лабораторія відповідальності», яка проходила у Карпатах з 3 по 12 листопада 2017 року. Школа організовується БО «Львівська освітня фундація» для волонтерів всеукраїнського табору «Будуємо Україну Разом», який у жовтні проходив і у Авдіївці.

23 команди з різних міст України і 1 команда з Білорусі приїхали з ідеями проектів, які вони хочуть реалізувати у свої містах та громадах. Протягом 10-ти днів команди працювали над своїми ідеями, на командотворенням, мали лекції від тренерів різних сфер діяльності, які мають досвід у реалізації проектів, навчались роботі з проектами, пошуку фінансів, роботі з партнерами. Наприкінці команди самі обирали переможця, якому дістався грант із внесків учасників. Такою стала команда Білорусі, яка робитиме волонтерський табір у своїй країні.

Команда з міста Авдіївка поїхала з ідеєю проведення фестивалю молоді «Авдіївка ФМ» у місті і зараз претендує на фінансування від іноземних донорів.

Головним закликом проекту став вислів Магатми Ганді «Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!»