Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині пройшов семінар навчання для начальників структурних з питань координації та виробітки алгоритмів взаємодії суб’єктів у сфері протидії насильству за ознакою статі в Донецькій області

Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні, UNFPA та управління у справах сім’ї дітей та молоді Донецької державної обласної адміністрації в рамках кампанії 16 днів протидії насильству щодо жінок 27-28 листопада 2017 провели семінар навчання для начальників структурних з питань координації та виробітки алгоритмів взаємодії суб’єктів у сфері протидії насильству за ознакою статі в Донецькій області.

В рамках семінару відбулося розширене засідання регіональної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. На порядок денний винесені та обговорені питання: 1. Про реалізацію заходів у межах проведення Всесвітньої акції «16 днів протидії гендерно зумовленому насильству» в Донецькій області»; 2. Про реалізацію в Донецькій області проекту Фонду народонаселення ООН в Україні «Посилення реагування на потреби найуразливіших категорій жінок та дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України, шляхом міжсекторального забезпечення захисту та доступу до отримання допомоги.

У ході роботи семінару учасниками обговорений Порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії гендерно-обумовленому насильству за ознакою статі, розроблено алгоритм взаємодії суб’єктів щодо протидії насильству за ознакою статі відповідно до Порядку.