Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині пройшов семінар навчання для начальників структурних з питань координації та виробітки алгоритмів взаємодії суб’єктів у сфері протидії насильству за ознакою статі в Донецькій області

Донецьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприяння Торецького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Торецької ЗОШ № 9 пройшло підвищення виховного потенціалу  прийомних батьків 13 прийомних сімей, які мешкають у м. Торецьк.

29, 30 листопада і 1 грудня 2017 року 21 особа прийняла участь у навчанні.

Прийомні батьки в черговий раз отримали відповіді на запитання щодо нормативно-правового забезпечення діяльності ПС і ДБСТ, практичну допомогу у вихованні дітей, розглянули питання статевого виховання підлітків і отримали методичну літературу, під час проведення вправ получили навички і практичну допомогу як долати стрес і не потрапити під прес професійного вигорання під час виховання прийомних дітей.

Під час навчання психолог обласного центру надав поради як розпізнати, що дитина затягується в Інтернет ігри типу "Сині кити", що можна протиставити цій грі. Батьки отримали навички допомоги дитині протистояти дитячому булінгу у школі і на вулиці, методичні рекомендації щодо протидії насиллю і жорстокому поводженню у дитячому і підлітковому середовищі.

Наприкінці навчання всі батьки успішно впорались із заліковою роботою і роз'їхались по домівкам продовжувати свою нелегку справу – виховувати прийомних дітей.