Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Правова допомога сиротам соцгуртожитку (м.Дружківка)

Права людини – базова складова будь-якої законодавчої системи у світі. Права дітей, осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт тощо – найбільш охоронювані законом права, які держава захищає за допомогою створених безоплатних бюро правової допомоги.

Не залишились без уваги і сироти соцгуртожитку – начальник Дружківського бюро правової допомоги 24.11.2017 року провела зустріч, у ході якої були  обговорені проблемні питання, які потребують професійної допомоги.

З керівником бюро була досягнена домовленість про довгострокову співпрацю з соцгуртожитком і юридичний супровід клієнтів. Питання, які обговорювались з юристом, були виділені у декілька груп і систематизовані за рівнем важливості,  накреслені шляхи їх вирішення. Для розкриття більшості з цих питань необхідне проведення окремих консультацій та зустрічей, підготовка документів та складання запитів, але, найголовніше, вирішується головна задача їх соціалізації : залученість самих сиріт до процесу вирішення складних юридичних питань, навчання у складанні документів та відстоювання власних інтересів.

 

Наприкінці зустрічі серед дітей - сиріт поширено інформаційні матеріали щодо діяльності бюро та буклети проекту Міністерства юстиції «Я маю право».