Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Дітям-сиротам про СНІД

Щорічно до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом усюди йде інформаційна робота щодо чуми ХХ-століття. Ми згадуємо знаменитостей, які постраждали від хвороби, історію походження вірусу, шляхи розповсюдження тощо. Ми долучаємось до проекту «Червона стрічка», яка є символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Ми маємо надію…

 

01.12.2017 року у соцгуртожитку для дітей-сиріт та осіб, що перебувають на обліку у Дружківському міському відділі уповноваженого органу з питань пробації, був проведений інформаційно-просвітницький захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Однією з найгостріших проблем сучасності, що має національне значення і набула ознак глобальності, є проблема поширення ВІЛ/СНІДу в Україні та всьому світі. Учасники заходу у живій дискусії обмінялись інформацією з цього питання,  обговорили альтернативні версії походження вірусу, висловили своє ставлення до захисту від пандемії ВІЛ-інфекції. Крім того, протягом заходу, було наведено статистичні дані про поширення ВІЛ-інфекції у світі, в Україні та Донецькій області, особливу увагу привернуто до засобів профілактики та запобігання інфікування. Молоді продемонстрували соціальний відеоролик «У Вас виявили ВІЛ» та документальний фільм «Знаменитості, які померли від СНІДУ». Присутні наділи червоні стрічки у знак надії на майбутнє без СНІДу.

Наприкінці заходу було зроблено акцент на те, що здоровий спосіб життя та зміцнення здоров’я – це головні складові на шляху покращення якості життя, у зв’язку з чим присутнім були роздані індивідуальні засоби захисту.