Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Вугледарі провели низку інформаційних заходів проти поширення епідемії ВІЛ/СНІДу

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу, яка впевнено крокує по планеті і вже забрала життя мільйона людей. Щорічно по всій Україні з метою привернути увагу до даної проблеми проводяться безліч заходів з попередження цієї страшної хвороби.

Наше місто не залишається осторонь. По всім навчальним закладам проведено безліч тематичних заходів з даної тематики: лекцій, тренінгів, диспутів, круглих столів, конкурсів, виставок та ін.

В центрі міста на бульварі Шахтарський було проведено інформаційно-агітаційну роботу серед мешканців Вугледара з розповсюдженням інформаційних листів, червоних стрічок та інш. матеріалів. Одним із завершальних заходів стала міська молодіжна акція «Молодь проти наркотиків та СНІДу», яка була проведена Вугледарським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом у справах сім’ї та молоді і відділом  з питань пробації Вугледарського відділення Волновахського відділу ГУ НП України в Донецькій області в вечірній час в молодіжному розважальному центрі «Онікс».