Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Як працює молодіжний центр «Перспектива» у Бахмуті

З моменту відкриття молодіжного центру «Перспектива» за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  почало працювати безліч безкоштовних клубів та занять не лише для молоді нашого міста, а й для всіх бажаючих:

- кожного дня (окрім понеділка) працює комп’ютерний клуб, всі комп’ютери підключені до інтернету, обладнані веб-камерами для спілкування в Skype, wifi;

 

- 1-2 рази на тиждень проходять заняття  «Школи подружнього життя».  У Школі розглядаються такі теми, як «Основи сім'ї», «Закоханість і любов», «Мови любові», «Конфлікти та їх вирішення», «Основні потреби чоловіка і дружини», «Прощення в сім'ї», «Сімейний бюджет», « Планування вагітності »,« Відносини з батьками »і ін. У ній можуть навчатися молоді люди віком від 16-ти років, пари, які вирішили одружитися, пари, одружені, а також самотні люди, які овдовіли або пережили розлучення.

- для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, розташованих на території м. Бахмут, спеціалістами Датської ради у справах біженців/Датською групою з розмінування проводились інформування про мінну небезпеку. В ході інформування студенти переглядали тематичні відео та мали змогу задавати хвилюючі їх питання, в подарунок на згадку отримали примірники цікавого коміксу «Суперкоманда проти мін». Дякуємо представникам Датської ради у справах біженців/Датській групі з розмінування за те, що в сучасних реаліях в такій цікавій формі інформують молодь про найактуальніші питання.

- раз на місяць проходять засідання міської студентської ради, на яких вирішуються такі питання: моніторинг проблем молоді в навчальних закладах міста; відбулась зустріч студентської ради з секретарем Бахмутської міської ради Кіщенко Світланою Іванівною; опитування студентів на тему «Як ви бажаєте відсвяткувати Міжнародний День Студента?» за підсумками якого святкування і відбулось в розважальному центрі «Победа»; проведення челенджу до Дня солідарності з людьми, які живуть ВІЛ/СНІДом.

- кожного вівторка працює Дитяча приймальня де всі охочі можуть отримати  безоплатну первину допомогу, а саме: надання правової допомоги, надання консультацій та роз’яснень з правової допомоги (з приводу втрачених або ушкоджених документів, з питання позбавлення батьківських прав, з приводу насилля в сім’ї та ін.)

- кожний четвер Чешська Міжнародна  Гуманітарна  організація «Людина в біді» в рамках проекту психосоціальної підтримки населення м. Бахмут проводить набір в психологічну групу для всіх хто зацікавлений в особистому розвитку, позитивних змін в житті, хто хоче покращити відносини з самим собою та оточуючим світом. Запрошуємо на безкоштовні заняття, після яких Ви зможете краще розуміти себе та інших, навчитеся більш ефективно спілкуватися та піднімете самооцінку. На заняттях Вам гарантують: конфіденційність, довіру, повагу та прийняття чужої думки.

- 9 листопада 2017 року в молодіжному центрі «Перспектива» пройшло перше заняття проекту Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради «Школа політичного успіху». Цей проект створено для молодих та ініціативних громадян нашого міста. Мета якого складається в тому, щоб залучити молодь до активної участі в житті громади м. Бахмут та політичної діяльності, виховувати ефективних лідерів націлених на розвиток свого міста. На першому заняті молодь дізналась про політичну систему України, ознайомилась та внесла пропозиції до плану роботи «Школи політичного успіху». Школа політичного успіху  працює раз на місяць у четвер.

- кожні вихідні проходять перегляди спортивних чемпіонатів та online трансляцій, на які може завітати кожен охочий.

- щосереди працює практичний психолог

- кожний четвер працює мовний клуб, на якому вивчають українську та англійську мови