Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Бахмутська міська акція «Не будь байдужим»!

ВІЛ-інфекція - це проблема не лише медична. Більшість із людей могли б уникнути хвороби, якби були більш обізнані про неї і засобах її профілактики. Тому так важливо говорити про боротьбу зі СНІДом і приділяти увагу тим, хто, на жаль, не уникнув фатального випадку.

Ніхто не застрахований від зараження ВІЛ. Будь-яка людина, чоловік або жінка, в будь-якому віці, незалежно від місця проживання і релігійних переконань може заразитися. Тільки знання (про шляхи передачі та профілактиці ВІЛ-інфекції) та вміння конкретної людини здатні захистити його від зараження.

З метою інформування населення та привернення уваги до зазначеної проблеми 1 грудня 2017 року фахівцями із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична акція, під час якої були розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети та засоби контрацепції.

Також профілактичними заходами були охоплені вагітні жінки в консультативному пункті жіночої консультації при ЦРЛ.

В результаті всі учасники прийшли до думки, що лише поінформованість та особисте відповідальне ставлення до проблеми є запорукою її вирішення. Краща вакцина від СНІДу – інформація.

Тож сподіваємося, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено!