Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Українських дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія» розпочато останні зміни

05 грудня 2017 року у ДПУ МДЦ «Артек» розпочато ХІІІ тематичну зміну «Квест Коляда». На оздоровлення та відпочинок направились 57 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них 2 дитини з лінії зіткнення.

Україна має, напевно, одні з найяскравіших традицій зимових народних свят. Зміна запросить у чудовий світ зимової української казки. Для артеківців працюватимуть майстерні дозвілля і фольклору, відкриють мистецький вернісаж новорічних костюмів і ляльковий вертеп, кулінарні курси та новорічну івент-агенцію. Це яскравий ярмарок ідей для веселого і корисного святкування. Також ця зміна не залишить без уваги тих, хто чекає різдвяного дива і потребує особливої уваги. Мрії мають збуватися, а тим більше, якщо для цього об’єдналася вся Україна.

Партнери: Київський Палац дітей та юнацтва, Національний педуніверситет ім. М.Драгоманова.

Зміна триватиме 21 день з 05.12 до 25.12.2017 року.

 

06 грудня в  ДП УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) розпочато ХІІІ тематична зміна «Різдвяний калейдоскоп». Ціль зміни – залучення дітей до участі у різноманітних формах колективно-творчої діяльності, участь в якій сприятиме успішній самореалізації  дітей.

Від Донецької області на оздоровлення та відпочинок направились 87 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них 70 дітей з лінії зіткнення.

Зміна триватиме 21 день з 06.12 до 26.12.2017 року.

 

Бажаємо дітям гарного відпочинку, незабутніх канікул, нових друзів, яскравих емоцій !

Всього за 2017 рік у дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія» 2340 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них