Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено підвищення виховного потенціалу прийомних батьків і батьків-вихователів

Донецьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено  підвищення виховного потенціалу прийомних батьків і батьків-вихователів з міст Вугледар, Дружківка, Краматорськ, Костянтинівка Маріуполь, Олександрівського, Слов'янського і Ясинуватського районів з 4 по 6 грудня 2017 року 19 батьків з 10 прийомних сімей і 3 дитячих будинків сімейного типу прийняла участь у навчанні з підвищення виховного потенціалу.

Прийомні батьки і батьки-вихователі в черговий раз отримали відповіді на запитання щодо нормативно-правового забезпечення діяльності ПС і ДБСТ, практичну допомогу у вихованні дітей, розглянули питання статевого виховання підлітків і отримали методичну літературу, під час проведення вправ получили навички і практичну допомогу як долати стрес і не потрапити під прес професійного вигорання під час виховання прийомних дітей.

Під час навчання психолог обласного центру надав поради як розпізнати, що дитина затягується в Інтернет ігри типу "Сині кити", що можна протиставити цій грі. Батьки отримали навички допомоги дитині протистояти дитячому булінгу у школі і на вулиці, методичні рекомендації щодо протидії насиллю і жорстокому поводженню у дитячому і підлітковому середовищі.

Наприкінці навчання всі батьки успішно впорались із заліковою роботою і роз'їхались по домівкам продовжувати свою нелегку справу – виховувати прийомних дітей і дітей-вихованців.