Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Юридичний супровід сиріт-ВПО соцгуртожитку (м.Дружківка)

За даними Міністерства соціальної політики станом на 11 грудня 2017 року на облік взято 1 487 455 внутрішньо переміщених осіб. Не оминула ця біда і дітей-сиріт соцгуртожитку – майже 55% клієнтів закладу мають право на такий статус.

Проміж складнощів життя сироти: відсутність житла, належної соціальної адаптації тощо – окремо стоїть питання реалізації прав внутрішньо переміщених осіб. 

З метою надання прямої юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також іншим групам населення, що постраждали в результаті конфлікту на сході України, для кращого розуміння потреб переміщених осіб і сприяння їх доступу до послуг, а також відповідних державних і регіональних програм, які дозволять їм задовольнити ці потреби, 11.12.2017 року у соцгуртожитку пройшла консультативна зустріч з начальником Дружківського бюро правової допомоги і представником благодійного фонду «Право на захист».

У ході зустрічі були  обговорені проблемні питання сиріт зі статусом ВПО і сиріт, які мають право на отримання такого статусу. Висвітлено проблеми щодо отримання повної загальної середньої освіти, труднощі в отриманні статусу ВПО, вирішенні житлових питань тощо.

Юристи виділили кілька напрямів роботи із постраждалими внаслідок конфлікту, конкретизували нагальні потреби кожного із них.

Протягом зустрічі підкреслено важливість такої підтримки, взаємодії державних і недержавних структур з метою всебічної допомоги самим вразливим верствам населення – дітям-сиротам зі статусом ВПО.