Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у м. Святогірськ на базі пансіонату «Святі гори» було проведено групову роботу з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Донецьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках роботи обласного мобільного консультаційного пункту 5 грудня 2017 року у м. Святогірськ на базі пансіонату «Святі гори» було проведено групову роботу з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Учасниками заходу стали батьки і діти з сімей ВПО.

Метою заходу було інформування населення про прояви різних видів насильства в суспільстві та існуючі закони України, які захищають людей. Під час заходу були надані рекомендації щодо власного захисту у повсякденному житті: основи безпеки, розвитку самостійності, впевненості, вміння адекватно реагувати в складній ситуації, захищати себе та уникати розвитку небажаних для психічного здоров’я наслідків.

Проведення арт-терапевтичного блоку з використанням малюнків допомогло створити невимушену атмосферу в якій учасники вільно себе почували, що сприяло більш відкритому спілкуванню та розвитку здібності долати стреси та важкі періоди конструктивним шляхом.