Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині відкрито ще три молодіжні центри

Ще три молодіжні центри відкрили в Донецькій області. Тепер молодь Нікольського, Вугледара і Білозерського має місце для власного розвитку і розвитку своїх громад.

У нових центрах для дітей та молоді проводитимуть майстер-класи, тренінги та семінари за темами, які важливі для кожного міста. Хоча центри об'єднані спільною ідеєю, всі вони різні, зазначає прес-служба Донецької ОДА.

Зараз на підконтрольній частині Донеччини працює вже 60 молодіжних центрів. 40 з них відкриті за сприяння громадських організацій та приватних підприємців. До кінця року повинні почати роботу ще близько 20 вільних просторів. Обласна влада запевняє, що робота з молодіжними центрами буде продовжена і в наступному році.

Всі молодіжні центри створені за програмою глави області Павла Жебрівського «Гідна країна для гідних людей». Варто зауважити, що центри можуть брати участь в грантових програмах для поліпшення умов своєї праці і розвитку можливостей.

«Для нас зараз важливо змістовне наповнення центрів. Мало просто зробити ремонт і надати меблі. Ми повинні навчити працювати з молоддю, шукати нові методики і можливості. Ці молодіжні центри повинні виховувати дітей, готувати для самостійного дорослого життя », - зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз, який взяв участь у відкритті молодіжного центру в Білозерському.

Джерело: ddk.dn.ua

Відеосюжет про відкриття молодіжних центрів можно переглянути тут...

Нікольский район

Вугледар

Білозерське