Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Покровському районі відкрився ще один молодіжний центр

26 грудня у Покровському районі у смт. Гродівка відкрився ще один молодіжний центр  - «Гродівський гурт». На відкритті була присутня Лілія Золкіна начальник управління у справах сімї та молоді облдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Радченко, заступник голови райдміністрації Надія Масло.

На відкритті були присутні молоді підприємці селища Гродівка Микола та Сергій Яроші, що поділилися досвідом створення власного бізнесу у Гродівці, переможець обласного проекту «Український донецький куркуль» Олексій Куліш, молодий підприємець з Покровська Олександр Абрамов, які подарували безкоштовний вайфай для молодіжного центру та активна молодь Гродівки.

Центр сучасно облаштований, є місця для роботи устатковані комп’ютерами з вільним доступом до інтернету, необхідне оснащення для проведення семінарів та трененгів, чудова зона для відпочинку та розваг.

Як зазначила голова Гродівської селищної ради Людмила Руденко: «Молодіжні центри це незамінна стартова платформа для молоді селища. Саме тут ви зможете навчитися розвивати свої здібності, розвивати рідне селище та станете успішними»