Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині відкрито ще чотири молодіжні центри

29 грудня у Донецькій області відкрилося ще 4 інноваційних центри розвитку для дітей та молоді. Цього разу у містах Новогродівка, Селідове, Мар’їнка та селищі Очеретине Олександрівського району.

 

Звісно, що проекти спрямовані на молодь громади, але й старше покоління не залишиться обмеженим. Так у центрі «Імпульс», що відкрився в Очеретино, окрім чудової зони для відпочинку та розваг малечі, обладненою необхідними меблями і проекційною технікою, є сучасно облаштований і устаткований комп’ютерними місцями для роботи клас.

Чому б школярам не взяти своєрідне шефство над літніми людьми, щоб вони мали змогу поспілкуватись з рідними через "скайп"?


Ідей багато. Наприклад, у місті Новогродівка відкрив свої двері вже другий молодіжний центр. У квартирі, відремонтованій за кошти обласного та місцевого бюджетів, молода і креативна команда обладнала навіть невеликий хостел для приймання гостей з інших міст і країн.

 

Молодь Донеччини творча і талановита. Під час відкриття центру «Start-up» у  Селідово гостей приємно здивувала школярка Олеся Полгородик. Її чудове виконання гімну України вразило своєю щирістю та чуйністю. А після урочистої частини Центр зразу перейшов у розпорядження дітей – тут розпочався майстер-клас по створенню новорічних прикрас з паперу.

 

У відкритті центру «Віктория» у місті Мар'їнка взяв участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз. Він зазначив, що таке починання дуже необхідне для розвитку та відродження Донеччини.

«Усі молодіжні Центри створені за програмою «Гідна країна для гідних людей» і за підтримки очільника області Павла Жебрівського. Для відновлення Донеччини дуже важливий кожний, навіть маленький крок. Адже діти – це наше майбутне. Але замало просто зробити ремонт та надати меблі. Для нас зараз важливим є змістовне наповнення цих Центрів. Ми маємо шукати нові методики працювання з молоддю, щоб готувати її для самостійного дорослого життя, давати змогу для творчого розвитку та зростання», - наголосив Ігор Стокоз та запевнив, що робота з молодіжними програмами буде продовжена і у 2018 році.

 

Новогродівка

Селідове

Мар'їнка

Очеретине