Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Для громадського обговорення надається проект Комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області» на 2018-2022 рр.»

Найважливішим стратегічним завданням нашої держави є забезпечення соціального захисту дитинства - реалізація права на оздоровлення та відпочинок.

Якість послуг, що надаються дитячими закладами оздоровлення та відпочинку є індикатором загального стану галузі оздоровлення та відпочинку, її розвитку.

Серед чинників, що впливають на використання потужностей об'єктів дитячого оздоровлення та відпочинку найбільш важливими є:

 

неспроможність системи оздоровлення та відпочинку регіону задовольнити інтереси та потреби потенційних споживачів що надаються через відсутність орієнтації засновників, керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на якісні перезавантаження її центральної ланки – оздоровчо – виховної роботи;

недостатньо розроблена громадсько-державна система контроля якості діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

не забезпечено узгодження дій органів державного управління, підприємств, профспілкових та громадських організацій.

Якість послуг з оздоровлення та відпочинку забезпечується якістю послуг в різних напрямках діяльності оздоровчого закладу, а саме: безпека життя дітей, стан матеріально-технічної бази, рівень комфортності, якість послуг з організації харчування, медичного обслуговування, оздоровчо-профілактичної, фізкультурно-спортивної  роботи.

Мета Програми: Створення організаційних, фінансових та інформаційних умов підвищення якості послуг з оздоровлення та відпочинку дітей для задоволення потреб дітей і батьків та механізмів управління даною системою.

Заходи Комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області» на 2018-2022 рр.» спрямовані на реалізацію мети Програми.

Вашій увазі надається проект Комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області» на 2018-2022 рр.» на обговорення та надання пропозицій.

 

Додаткова інформація за тел. управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА (06264)7-02-32. Пропозиції надсилати на електрону адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Проект Заходів Комплексної програми

Проект Програми Комплесної програми