Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську проходять регіональні консультації з громадським активом

В м. Святогірськ 7 – 8  травня проводяться регіональні консультації з громадським активом, представниками місцевої влади, освіти та соціальної сфери з розробки рекомендацій щодо забезпечення безпеки у громаді/місті, захисту громадян від ґендерно зумовленого у тому числі домашнього насильства, розробки ґендерно-інклюзивних планів та включення їх до місцевих програм. Питання ґендеру як можливості для створення умов для реалізації прав жінок та чоловіків є важливим для розбудови громади, так само як розвиток системи соціальних послуг з профілактики насильства, як і послуг постраждалим  та кривдникам.

 

 

На регіональних консультаціях представники громад Донецької та Луганської областей презентували досвід успішної практики щодо впровадження спільних ініціатив із забезпечення громадської відповідальності на основі ґендерних питань. В Донецькій області вже реалізуються такі ініціативи як центри підтримки жінок, які пережили насильство у м. Слов'янськ та Маріуполі. Також хороший досвід презентував департамент патрульної поліції, які працюють в форматі роботи в громадах на засадах партнерства, проводять інформаційно-просвітницькі заходи з молоддю в напрямку протидії насильству.

 

Участь у заході взяв заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз. Учасники мали змогу поставити свої запитання, зокрема щодо можливості фінансування місцевих ініціатив, створення центрів для потерпілих від насильства, забезпечення посад фахівців з соціальної роботи з обласного бюджету та інші.

 

За результатами дводенних консультацій будуть створені рекомендації для місцевого рівня та громад з питань профілактики та протидії ґендерно зумовленому та домашньому насильству, які будуть передані органам державної влади для включення цих заходів у місцеві та регіональні бюджети.

 

Регіональні консультації організовані в рамках спільного проекту ООН Жінки та ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», який реалізується у співпраці з МВС, Національною поліцією, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.