Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День пам'яті та примирення у соцгуртоижтку для дітей-сиріт (м.Дружківка)

В Україні День пам'яті та примирення – це нове державне свято, яке відзначають з 2015 року, головною метою якого є вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму.

Відлуння війни 1939-1945 років стирається з пам’яті, все менше свідків, які бачили, пережили та можуть розказати про жахіття кривавих років. Тому у соцгуртожитку приділяють багато уваги не тільки військово-патріотичному вихованню, вихованню громадянських якостей,  а й збереженню традицій і пам’яті про минуле, уроки якого необхідно пам’ятати, щоб не повторювати невиправні помилки.

Восьмого травня у приміщенні соцгуртоижтку, віддаючи дань пам’яті героїчному подвигу українського народу, для дітей-сиріт проведено інформаційний захід з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги. Занурення в історію тих часів, сумні та страшні подробиці,  наслідки кривавих подій – непідробно захопив присутніх, проклав паралелі між минулим і сьогоденням. Клієнти дізналися про основні події Другої світової війни, військові операції на території України, героїв, які захищали нашу землю.

Сумно усвідомлювати, проте не всі присутні знають, хто і за що воював, коли перегорнута чорна сторінка нашої історії.