Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Слов’янську вперше пройшов Фестиваль сім`ї

3 червня за підтримки міської ради у Слов’янську вперше пройшов Фестиваль сім`ї. Тисячі слов’янців, сотні сімей зібралися на площі Соборній, щоб урочистою ходою пройти вулицями міста у підтримку родинних цінностей. У супроводі оркестру військової частини 3035 НГУ під гаслом «Щаслива родина - міцна країна» присутні пройшли до бульвару Пушкіна, де на них чекали більше тридцяти цікавих локацій з розвагами, пізнавальними матеріалами, спортивними секціями, музичною апаратурою, смачною їжею та різноманітними фотозонами. 

На фестивалі також були присутні міський голова Вадим Лях та Народний депутат України Олег Недава з дружиною. Вони виконали дуже приємну місію: очільник голова нагородив Почесними грамотами міської ради багатодітні родити та будинки сімейного типу, а Олег Недава вручив їм цінні подарунки та солодощі.

 

Міський голова подякував всім хто приймав участь у підготовці та проведенні такого чудового заходу як Фестиваль сім`ї, а також всім, хто прийшов сьогодні підтримати таке важливе починання і висловив сподівання, що фестиваль стане доброю традицією для нашого міста.

 

Цього дня на жителів міста чекали виступи народних колективів, різні флешмоби, тренінги, майстер-класи, конкурси та просвітницькі заходи, які були організовані благодійними фондами, громадськими організаціями, творчими колективами та спортивними секціями.