Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Бахмуті відзначили День захисту дітей

В Україні День захисту дітей відзначають уже 20-й рік поспіль. Цей день важливий тим, що покликаний привернути увагу громадськості до проблем захисту дітей. Важливо пам'ятати, що це не просто веселий день для дітей, але й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти мали право на щасливе майбутнє.

01.06.2018 року вітання приймали діти, які потребують особливої уваги та підтримки - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 

Щорічно, вже більше 10 років, Бахмутський благодійний фонд «ДАР» підтримує дітей даної категорії, які є випускниками шкіл та вищих навчальних закладів. Цей рік не став винятком. З ініціативи засновника фонду «ДАР» Дмитра Реви привітання, солодкі подарунки та матеріальну підтримку сьогодні отримали 47 випускників 9-х та 11-х класів шкіл та навчальних закладів I-IV рівня акредитації з м. Бахмут, Часов-Яру та Соледарської ОТГ.

Зі словами подяки до засновника фонду «ДАР» Дмитру Реві звернулася багатодітна мати Сойнікова Ірина Борисівна, яка виховує п'ятьох дітей, опікун двох дітей: «Завдяки вашій підтримці, вашим старанням, наші діти досягають тих цілей, до яких прагнуть».

Для дітей, опікунів, вчителів та викладачів творчі колективи Бахмутського міського центру культури і дозвілля імені Євгена Мартинова подарували своє мистецтво.

Також, 02.06.2018 року для випускників навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за підтримки міського голови Реви О.О. Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради було організовано поїздку до м. Ямпіль на еколого-пізнавальну екскурсію тропою «Лісове намисто» з відвідуванням страусиної ферми та дендропарку. В ході екскурсії діти спостерігали за життям сім'ї страусів, дізнались більше про звички й особливості цих птахів, побачили їхні кумедні й дивні "танці" під час шлюбного періоду. Окрім страусів на фермі було дуже багато інших тварин та багатий пташини двір, наприклад: лами, олені, гімалайські ведмеді, степні вовки, кабани, косулі, африканській зубр, верблюд, поні та різноманітні птахи, Також розповіли багато цікавої інформації про історію страусиної ферми. Діти були дуже задоволені поїздкою.