Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Як прийняти участь у проекті «Гроші ходять за дитиною» (часткове відшкодування вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області)

Літо та літні канікули – це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими, сильнішими і самостійними. Але, для того, щоб найсвітліші очікування дитини стали реальністю, нам, дорослим, необхідно потурбуватись про це заздалегідь. Не варто відкладати вирішення питання літнього оздоровлення та відпочинку Вашої дитини на потім, тим паче, що держава вже сьогодні готова підтримати Вас матеріально та підказати «Як?» і «Де?» оздоровити дитину, щоб це було: комфортно, змістовно, незабутньо, весело, корисно, смачно, і, головне - доступно!!!

Для цього батькам необхідно зробити лише декілька кроків:

 

КРОК 1. Звернутись до підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за місцем проживання

 

КРОК 2. Вибрати  дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, який розташований на території області

 

КРОК 3. Надати заяву до підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

 

КРОК 4. Надати документи :

заяву про намір придбання путівки для дітей, які виховуються в сім’ях (додаток №1) (у разі подання заяви за місцем проживання, яке не співпадає з місцем реєстрації, батьки (особи, які їх замінюють) додатково надають інформацію про те, що дитина не перебуває на обліку для забезпечення путівкою, а особи, які мають реєстрацію місця проживання на непідконтрольній українській владі території, та мають статус внутрішньо перемішеної особи додатково надають копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за місцем проживання та довідки навчального закладу про відсутність користування пільговою путівкою за бюджетні кошти в поточному році)

копію свідоцтва про народження дитини;

копію паспорту одного із батьків дитини або осіб, які їх замінюють (сторінки 1, 2, 7, 11-16);

копію облікової картки платників податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);

згоду на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

довідку про реєстрацію місця проживання;

довідку про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщені/будинку осіб;

у разі оплати залишкової вартості путівки юридичними особами (роботодавцями, профспілковими організаціями, благодійними організаціями) надається гарантійний лист за підписом керівника відповідного підприємства, установи, організації щодо сплати вартості путівки з урахуванням часткового її  відшкодування за рахунок коштів місцевих бюджетів;

у разі оплати залишкової вартості путівки батьками самостійно, це підтверджується їх зобов’язанням в п.1 заяви (додаток №1).

 

КРОК 5. Батьки або (підприємства, профспілкові, благодійні організації) перераховують  залишкову вартість путівки.

 

КРОК 6. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку отримує часткове відшкодування вартості путівки за рахунок облбюджета (1 прожитковий мінімум – 1860 грн.) та місцевого бюджету (1 прожитковий мінімум – 1860 грн.)

 

Крок 7. Батьки отримують повідомлення від дитячого закладу щодо отримання коштів за путівку від усіх учасників проекту.

 

Крок 8. Оформлюють медичну довідку форми 0-79о, збирають валізу і привозять дитину до закладу отримують путівку.