Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську пройде перший Всеукраїнський відкритий конкурс мужності серед чоловіків на інвалідних візках «Мужність без обмежень - 2018»

5-8 червня 2018 року у м. Краматорськ Донецької області пройде перший Всеукраїнський відкритий конкурс мужності серед чоловіків на інвалідних візках «Мужність без обмежень - 2018».

Організатори конкурсу: департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, Донецька обласна організація людей з інвалідністю та Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Донбас».

 

Участь у конкурсі приймуть чоловіки з усієї України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській, Полтавській та Київській областей.

Конкурсні змагання пройдуть з 5 по 7 червня в Саду Бернацького. За словами організаторів, Сад Бернацького - єдине місце у Краматорську, де інфраструктура повністю відповідає вимогам доступності для маломобільних категорій населення.

Фінал конкурсу відбудеться 8 червня в «Авангард Холі». Учасникам конкурсу потрібно показати свою майстерність у фігурному водінні на візках, альпінізмі, гонках на візках, дартсі. Всіх учасників чекають подарунки і сюрпризи від організаторів і спонсорів конкурсу.

Мета конкурсу - створення позитивного образу людей з інвалідністю в суспільстві, привернення уваги громадськості до питання необхідності створення доступного середовища, соціальна інтеграція чоловіків з інвалідністю.

Захід дозволить чоловікам, що пересуваються на візках відчути себе справжніми воїнами, захисниками, розкриє їх мужність і додасть впевненості в собі.