Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччину завітали учасники акції "Потяг єднання "Труханівська січ"

Сьогодні, 3 липня, на Доннечину завітали учасники акції "Потяг єднання "Труханівська січ". Близько 50-ти молодих хлопців та дівчат приїхали в нашу область і приймуть участь у Всеукраїнському фестивалі "Донеччина зустрічає своїх захисників". Учасники акції вже росташували свій наметовий табір на місці проведення фестивалю - на галявинах близько гори Карачун.

 

Зараз тут проходять останні підготовчі роботи, а вже завтра на цому місці розпочнеться основний етап Всеукраїнської акції "Донеччина зустрічає своїх захисників", який збере навколо себе ветеранів АТО, активістів, предстаників громадського сектору з різних куточків України.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Донецької обласної державної адміністрації, у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області.