Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Як протидіяти домашньому насильству?» для дітей-сиріт соцгуртожитку (м.Дружківка)

У рамках спільного плану роботи з Дружківським бюро правової допомоги 17.07.2018 року відбулась зустріч із заступником начальника Дружківського бюро правової допомоги на тему «Як протидіяти домашньому насильству».

Домашнє насильство є актуальним питанням для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, адже майже кожний з них пройшов крізь це пекло, зазнав значних психологічних деформацій, отримав негативний досвід, у тому числі й матрицю поведінки у своїй власній майбутній сім’ї.

На зустрічі юрист докладно розповів про новели у законодавстві з питань насильства у сім’ї, його форми та види, як  поводити себе і до кого звертатись у разі його проявів.

Дискусія, що виникла серед учасників інформаційного заходу, виявила низьку поінформованість з цього питання,  заперечення самого насильства чи, напроти, його допустимість і звичайність у сімейних відносинах. Разом з тим, під домашнім насильством тепер розуміється будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь.

Крім питань щодо сімейного насильства було розглянуто проблеми зняття з реєстрації місця проживання, а в приватному порядку постановки на військовий облік та на реєстрацію місця проживання.

Під час заходу клієнтам соцгуртожитку були роздані пам’ятки з різних юридичних питань, розроблені Міністерством юстиції України.