Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини»»

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального  підприємства  «Обласний  дитячо-молодіжний  санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини»»:

Найменування та місцезнаходження комунального  підприємства  «Обласний  дитячо-молодіжний  санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини»»: 84130, Донецька область, м. Святогірськ, вул.  Кільцева, буд. 95.

 

 

Напрямки діяльності: 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у., 86.10 Діяльність лікарняних закладів, 86.21 Загальна медична практика, 49.39 Інший пасажирський наземний транспорт, н. в. і. у., 55.20 Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання, 56.29 Постачання інших готових страв.

 

Комунальне  підприємство  «Обласний  дитячо-молодіжний  санаторно- оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі - Комплекс) є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває  в управлінні Донецької обласної ради. Управління  Комплексом в межах  повноважень,  наданих  рішенням  обласної ради  від  04  березня  1999  року  №  23/15-116  «Про  делегування  повноважень Донецької обласної ради Донецькій обласній державній адміністрації щодо управління майном області та  про  затвердження  переліку  об’єктів  спільної  власності  територіальних  громад, що знаходяться в управлінні обласної ради» (із змінами) здійснює облдержадміністрація. Підприємство створено рішенням Донецької обласної ради з метою  організації  та  проведення  оздоровлення  дітей  та  молоді,  які  потребують  особливої уваги та підтримки, дітей з батьками.

 

Строки і місце приймання заяв на участь у конкурсі, номер телефону для довідок               та адреса електронної пошти: заяви приймаються до 10 серпня 2018 року включно, за адресою:    м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 23 (департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації), тел. (099) 315-44-08, (06264) 7-02-32,                                      e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Для участі у конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає поштою за адресою: м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 23 (департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації), наступні документи:

заяву на ім’я голови конкурсної Комісії, що має містити відомості про претендента (ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону);

належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

копію медичної довідки про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України, щодо перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

довідка про відсутність або наявність судимості;

біографічна довідка (резюме);

конкурсну пропозицію (учасники конкурсного відбору подають проекти програми розвитку комунального підприємства на п’ять років. Комісія заслуховує на своєму засіданні конкурсну пропозицію (презентацію) учасника конкурсу);

матеріали, що підтверджують досвід успішної господарської діяльності;

згоду на обробку персональних даних;

рекомендаційні документи з попереднього місця роботи

інші документи

 

Відповідно до вимог п.19 Порядку проведення конкурсного відбору на зайняття посад керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебувають в управлінні Донецької обласної ради, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18.11.2016  № 1009, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 28.11.2016 за № 126/2194 конкурсна пропозиція учасника розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, має містити проект стратегічного плану розвитку підприємства спільної власності на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства спільної власності, підвищення його конкурентоспроможності;

обсяг надходження коштів до бюджетів;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства спільної власності;

пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

 

Достовірність поданих документів забезпечують претенденти.

 

У разі неподання разом із заявою довідки про відсутність або наявність судимості, претендент зобов’язаний надати її Комісії до заслуховування конкурсних пропозицій.

 

Інформація, що стосується матеріально-технічної бази комунального підприємства (відомості про основні засоби, запаси, баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів) додається.

 

Інформація про місце та дату проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Результати будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Донецької обласної державної адміністрації.

 

Вимоги до претендентів:

 

- громадянство України;

- вища освіта другого рівня за ступенем магістра за профілем (охорона здоров’я, освіта, спорт, культура);

- стаж роботи з дітьми на керівних посадах нижчого рівня роботи – не менше 5 років;

- вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, антикорупційного законодавства, інші законодавчі та нормативно-правові акти);

- високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності;

- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

- відсутність судимості за вчинення злочину та адміністративного стягнення за корупційні правопорушення;

- відсутність конфлікту інтересів у випадку заняття посади директора.

Додаток до оголошення