Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Представники Донецької області прийняли участь у форумі «БІЗНЕС-МОЛОДЬ ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ»

24 липня 2018 року у Маріуполі відбувся форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», організований  Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine. Інформаційні партнери заходу Донецька облдержадміністрація, виконавчий комітет Маріупольської міської ради, Фонд розвитку Маріуполя, Донецька обласна служба зайнятості. Участь у форумі прийняли представники ринкоутворюючих підприємств та активна молодь Донецької області. 

Захід розпочався з урочистого підписання роботодавцями Донеччини «Українського Пакту заради молоді-2020», який є продовженням загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 тис. місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Одним з головних питань Форуму стала підтримка молодих громадян у працевлаштуванні, розвитку підприємницьких ініціатив та профорієнтації, а також необхідність забезпечення права молоді на реалізацію свого потенціалу, забезпечення першим робочим місцем, навіть за відсутності практичного досвіду у випускників навчальних закладів, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та використання її інноваційного потенціалу.

Про можливості стажування, фахової перепідготовки та першого працевлаштування під час презентацій розповіли представники Маріупольського міського центру зайнятості, Азовського судноремонтного заводу (ТОВ «СРЗ»), «Нова пошта», «HarvEast Holding», «ПриватБанк», «ДТЕК», а також ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ».

У рамках Форуму відбулись панельні дискусії,  майстер-класи, робота в групах де молодь отримала практичні рекомендації з побудови кар’єри, дізналась про актуальні кар’єрні можливості, взяла участь в розробці WOW-ідей для кар’єрного розвитку в регіоні.