Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську пройшла інформаційна акція до акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Сьогодні 30 липня 2018 року у м. Краматорськ у парку Ювілейному пройшла інформаційно-просвітницька акція за участю заступника голови облдержадміністрації Стокоза Ігоря Сергійович та представників департаментів сім’ї, молоді та спорту, освіти та науки, соціального захисту населення;

управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції; головного управління державної міграційної служби; служби у справах дітей; Донецького обласного центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародної організації з міграції, громадські організації, спеціалісти управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

 

На  прес-брифінгу Ігор Стокоз зазначив – «Не дивлячись на значну кількість інформації стосовно цього явища у засобах масової інформації та підвищення обізнаності серед широкого загалу, багато осіб, які постраждали від торгівлі людьми, не свідомі того, що те, що з ними трапилось, є злочином, а вони – потерпілими. Вони не знають про можливості захисту своїх прав та інтересів та відшкодування шкоди, завданої їм цим злочином».

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.