Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник» на першу оздоровчу зміну прийняв 252 дитини

Для кожного школяра літні канікули це можливість не тільки відпочити від парт, крейди та підручників, це можливість повноцінного оздоровлення та цікавого, незабутнього дозвілля з ранку і до ночі.

Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник» на першу оздоровчу зміну прийняв 252 дитини. З 01 по 21 липня хлопці та дівчата Бахмуту проводили вільний час не тільки цікаво, а й корисно. Урочисте відкриття зміни з обов`язковим виконанням Гімну України, на якому були присутні батьки, вихователі і гості, які побажали гарного відпочинку та привітали із відкриттям зміни. Відкриття супроводжувалось концертною програмою, конкурсними завданнями та веселими флеш-мобами на морську тематику, бо зміна пройшла під загальною назвою «Морський круїз».

І надалі відпочинкова зміна була насичена цікавими заходами:

- «Енциклопедія веселих пісень», де кожен загін готував кліпи на відомі пісні;

- «Тільки раз на рік» - свято іменинника із привітаннями від казкових героїв та справжніми подаруннками;

- «Вогник має таланти» - конкурс талантів на якому дівчатка та хлопці мали змогу ствердитись, як справжні артисти.

Діти люблять відпочивати у «Вогнику» .  Сюди приїжджають, щоб оздоровитися, відпочити, покупатися в басейні та позасмагати. Мальовнича територія, свіже повітря, цікава розважальна програма, спортивні ігри на будь-який смак, багато добрих і чуйних вихователів, а головне - нових друзів...

Кращого відпочинку годі й бажати для дитини, адже для збереження і зміцнення здоров’я величезне значення має активний відпочинок на свіжому повітрі у компанії надійних друзів.