Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Для дітей Донеччини була організована освітньо – пізнавальна екскурсія до Києва

9 серпня 2018 року, в рамках співробітництва КПНЗ «Донецький обласний дитячо – молодіжний центр» (Департамент сім'ї, молоді та спорту Донецької ОДА) та  ГО «Рада матерів та дружин учасників  АТО», відбулася освітньо – пізнавальна екскурсія команди – учасниці обласного проекту Патріотична гра «Козацька родина» (м.Краматорськ, кер. Паращенко О.В.) до м. Київ.

15 дівчат та хлопців провели дуже насичений день: спочатку творча зустріч з оркестром Міністерства оборони Украї ни в Центральному будинку офіцерів ЗСУ, потім – дуже змістовна розмова з міністром оборони України Полтораком С.Т. ,  екскурсія  Національним військово-історичний музеєм України, відвідування військового інституту телекомунікації та інформатизації ім.Герої в Небесної Сотні.

Діюча 101 окрема бригада охорони штаба ЗСУ дуже гостинно прийняла молодь Донецької області. Були проведені майстер – класи з військової майстерності, стрільби та показовий виступ з оборони блокпосту -  справили на учасників екскурсії дуже велике враження. А показовий виступ духового оркестру та роти почесної варти ще довго пам`ятатимуть усі!

Невеличка подорож Києвом, знайомство  з новими друзями і пізнавальні екскурсії – за словами учасників – це були найкраща подія цього літа.