Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
БЕЗ ПОСТАВИ КІНЬ – КОРОВА : у Соцгуртожитку для сиріт (м. Дружківка) відбувся захід до Дня фізичної культури і спорту

Відповідно  до статті 1 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» фізична культура – це «складова частина загальної культури суспільтва, що спрямована на зміцнення здоров’я , розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості».

8 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту у Соцгуртожитку відбувся показовий виступ з силових вправ, у якому взяли участь набувачі послуг.Поблизу закладу обладнано спортивний майданчик, де і відбувся захід. Вправи виконувались на спорртивних брусах та поперечині і вимагали від учасників не аби якої сили та гнучкості. Підтягування на поперечині, віджимання в упорі на брусах, силовий вихід на одну та дві руки – це не повний перелік вправ, які виконували хлопці.

Цей день у календарі закликаний не тільки привернути увагу громадян займатися фізкультурою і спортом, але й прищепити їм навички здорового способу життя. І в цьому сенсі кількість клієнтів соцгуртожитку повільно , але зростає.

Фізична культура є важливим засобом підвищення соціальної і трудової активності людей, задоволення їх моральних,, естетичних та творчих запитів, життєво вапжливої потреби взаємного спілкування, розвитку дружніх стосунків між людьми.

Відеокліп проведеного заходу придуманий, знятий, змонтований і озвучений самими сиротами.