Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Районний чемпіонат зі спортивного туризму та спортивного орієнтування серед учнівської молоді Волноваського району

27 вересня 2018 року у місті Волноваха з нагоди Міжнародного дня туризму на базі Волноваської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 3 відбувся Районний чемпіонат зі спортивного туризму та спортивного орієнтування серед учнівської молоді Волноваського району. Мета урочистого заходу – подальший розвиток і пропаганда спортивного туризму та орієнтування, підвищення майстерності спортсменів, зміцнення дружніх стосунків, розвиток здорової конкуренції, пізнавального інтересу. Організатори змагань – відділ сім’ї, молоді та спорту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської РДА, Волноваська районна дитячо-юнацька спортивна школа та Будинок дитячо-юнацької творчості.
В чемпіонаті зі спортивного туризму та спортивного орієнтування серед учнівської молоді Волноваського району прийняли участь команди Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, Будинку дитячо-юнацьої творчості, Стрітенської ЗОШ І-ІІІ ст. та Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Конкурсна програма складалась з трьох креативних і захоплюючих конкурсів, а саме:

конкурс фотографій,

в’язання вузлів,

  • техніка пішохідного туризму.
  • Кожен учасник змагань намагався показати найкращі здібності і справжнє прагнення до перемоги. В запеклій та одночасно дружній боротьбі місця розподілились наступним чином: на І місці учні Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, на ІІ місці – учні Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 і на ІІІ місці – учасники команди Будинку дитячо-юнацької творчості.

Переможці змагань були нагороджені м’ячами і почесними грамотами Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.      
А завершився урочистий захід презентацією туристичної кухні – традиційною для туристів гречаною кашею із баношем, та запашним гарячим чаєм, що приготували для учасників представники цивільно-військоіої адміністрації.
До зустрічі наступного року на святкуванні Всесвітнього дня туризму!