Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
2 жовтня – Міжнародний день ненасильства

Міжнародний день ненасильства відзначається 2 жовтня, в день народження Махатми Ганді – керівника руху за незалежність Індії та основоположника філософії й стратегії ненасильства.
З тих пір, коли людині прийшла в голову думка нехтувати життям і здоров’ям собі подібного, вона старанно почала шукати будь-яку причину, щоб реалізувати її, поступово забуваючи про цінності життя. У комунальному закладі «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» відбувся семінар, на якому клієнтам нашого центру, соціальні педагоги, розповіли як боротися з насильством у сім’ї, до яких установ слід звертатися, якщо факт насильства все ж відбувся. До відома молоді була доведена інформація про історію створення та мету щорічного вшанування Дня ненасильства.
Подібні заходи являються ефективними методами соціально-перетворювальної та профілактичної роботи з молоддю, сприяючи формуванню їх соціально прийнятних форм поведінки та переконань, а також набуттю нових знань.
Клієнтам нашого центру було запропоновано намалювати постери, які закликатимуть людей позбавитися насильства у власному житті.