Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Хочеш жити в кращій країні? - Реальність починається з тебе»: у соцгуртожитку для дітей-сиріт (м.Дружківка) розпочато заходи до Дня захисника України

У цьому році, напередодні Дня захисника України, замислились – організувати традиційні зустрічі, обговорити проблемні питання патріотизму, історичних витоків та передумов цього мужнього свята, чи провести низку активних різноманітних заходів патріотичної спрямованості? Підказала сама молодь – попросили організувати для них спортивні змагання – запит клієнтів спрямований на дієвість та активність. Відгуком на запит стала низка заходів, які планується провести з 9 до 13 жовтня: публікації у ЗМІ, екскурсії, футбольний турнір, конкурси тощо.

9 жовтня, у рамках заходів до Дня захисника України, для молоді соцгуртожитку проведено конкурс-змагання на якісне і швидке застилання ліжок – елемент армійської дисципліни.
Може «швидко» ще не відпрацьовано, а ось «якісне» - цілком. Було вирішено відмітити перших трьох переможців, нагородивши їх за старанність та волю до перемоги фруктами та солодощами.
Наприкінці змагання директор розповів переможцям про вимоги до застилання ліжок, які висувались під час його служби в армії. Цей досвід залишився гарною звичкою до порядку, охайності та дисципліни на все життя.
Країна починається з тебе – гасло, яке наближує до кожного і об’єднує в одне ціле громадянина і батьківщину, армію та патріотизм.