Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День психічного здоров’я в Донецькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги

 

Щорічно 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Ця дата входить до переліку міжнародних днів, що запроваджені в ОН.

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я.

 

Метою Всесвітнього дня психічного здоров’я  є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості, кількості вживання психотропних речовин і самогубств, питання і проблеми допомоги людям, що страждають на психічні розлади, поширення інформації  про ефективні методи для профілактики, медичного лікування і запобігання щодо психічних відхилень, соціальної адаптації.

Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди  на роботі, та й просто поїздка  в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стрессами починає миритися, а так і до депресії недалеко.

10 жовтня в комунальній установі «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» відбувся семінар на тему: «Психологічне та психічне здоров’я людей з тяжкою долею». Психолог центру Сембрух Марина Станіславівна розповіла отримувачам послуг та працівникам центру, як правильно поводитися у скрутному становищі,  слухачі   розповіли про свої проблеми та разом з Мариною Станіславівною, намагалися їх вирішити.  Психолог також повідомила, що кожну проблему можна вирішити, слід тільки повірити в себе.