Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
U-Report від UNICEF Україна було організовано Форум "Від мрій до дій"

27 жовтня у Святогірську U-Report від UNICEF Україна було організовано щорічну масштабну подію для U-репортерів та активної молоді — Форум "Від мрій до дій". ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект U-Report. Це - швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань. Усі, хто підписались на U-Report, отримуватимуть опитування з 3-4-х питань щотижня. Потрібно лише сказати, що думаєш стосовно тієї чи іншої теми. Приєднатись можна через безкоштовні СМС, надіславши слово СТАРТ на номер 4224.* Також можна надіслати слово СТАРТ фейсбук-спільноті U-Report, або зафоловити у Твітері - www.twitter.com/UReportUkraine .

ЮНІСЕФ вивчає результати та співпрацює із партнерами, щоби опитування застосовували у програмах на практиці. Тому, чим більше учасників - U-репортерів, тим більше прислухатимуться до їхньої думки. Таким чином, U-Report - це один із найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя.

U-Report допомагає дізнаватись думку молоді для суспільних змін у     35-ти країнах. Всього у світі понад 3 млн U-репортерів.

В Україні ЮНІСЕФ впроваджує проект спільно з ГО "Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка" (www.uisr.org.ua).

Форум "Від мрій до дій" став шансом для молоді перетворити свою ідею на реальний проект для міста. Учасниками події стали команди однодумців, що обирали  ідеї для проектів на одну з запропонованих тем: участь молоді, культура, екологія, урбаністика або освіта.

На учасників чекали воркшопи, тренінги, які дали можливість отримати необхідні знання для перетворення своєї ідеї на практичний досвід, а найкращий проект отримає фінансування на його реалізацію.