Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Іванопіллі відкрили молодіжний центр

26 жовтня 2018 року у Костянтинівському районі  у рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» відкрився ще один молодіжний центр. Цього разу у Іваннопіллі. На відкритті центру були присутні: заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької  облдержадміністрації Лілія Золкіна, голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко.

Як зазначив Олександр Ярема Донецька область є лідером серед областей України по створенню молодіжних центрів і для сільської молоді відкриття подібних центрів є значною подією.

Такі центри  у своїй діяльності сприятимуть розвитку молодіжних ініціатив у різних сферах суспільного життя, соціалізації та самореалізації молоді, її життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному і духовному розвитку, реалізації творчого потенціалу, підтримці молодіжного підприємництва, забезпеченню правової просвіти у молодіжному середовищі, формуванню здорового способу життя, розвитку волонтерського руху, підвищенню рівня мобільності молоді й формуванню активної громадянської позиції.

Відео-репортаж телеканалу "Донеччина TV" можно переглянути за посиланням