Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Добропіллі пройшов конкурс щодо розвитку локальної громади та покращення привабливості міста

27 жовтня пройшов конкурс проектів щодо розвитку локальної громади та покращення привабливості міста Добропілля, у якому прийняли участь  активна молодь та небайдужі жителі Добропілля. Основною метою конкурсу було залучення громадян до участі у соціально-економічному та культурному розвитку міста, а також створення умов для втілення та розвитку кожної ініціативи.

Три дні минулого тижня всі учасники проектів, а їх було 46, приймали участь у тренінгах по доопрацюванню кожного проекту. А на четвертий день пройшов фінал, на якому кожний з учасників виступав зі своєю презентацією перед експертами від Британської ради, міністерства та міської влади. З 33 проектів, які були фіналістами, фінансову підтримку отримали 14. Фінансування для реалізації ідей  переможців буде здійснено за рахунок залучених коштів від Британської ради в Україні та співфінансування  Добропільської міської ради.

На конкурсі була дуже дружня атмосфера, учасники підтримували одне одного оплесками, а конкурсна комісія була приємно вражена різноманітністю ідей мешканців великого Добропілля.