Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У місті Святогірськ пройшла перша зустріч освітнього проекту «7 ВЕРШИН. 2018-2019»

 

З 27 по 30 жовтня у місті Святогірськ пройшла перша установча зустріч освітнього проекту «7 ВЕРШИН». Впродовж чотирьох днів, молоді лідери з різних містечок нашої області, зробили величезні досягнення у галузі саморозвитку.

Завдяки кваліфікованим тренерам та психологу центра, була створена тепла та довірча атмосфера у групі вже в перші години зустрічі і залишалась такою упродовж усіх днів. Учасники ознайомились з основними напрямками роботи "Донецького обласного дитячо-молодіжного центру" та концепцією проекту в якому беруть участь.

Учасники, відкрили для себе багато нової та дуже корисної інформації про емоційний інтелект та інструменти ефективної комунікації з іншими людьми. Здобули навички усвідомлення емоцій і управління ними. Кожного вечора на лідерів чекала цікава розважальна програма, яка давала змогу розслабитися після напруженого дня. Наступна зустріч відбудеться наприкінці листопада й обіцяє бути не менш цікавою та інформативною.

Організаторами заходу виступив КПНЗ "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр" за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.