Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Радіодиктант єдності у соцгуртожитку для дітей-сиріт (м.Дружківка)

9 листопада 2018 року – у День української писемності й мови соцгуртожиток для дітей-сиріт долучився до 18-го радіодиктанту єдності.

Основна мета диктанту – об’єднання навколо мови, тому цьогорічний захід має гасло #пишеморазом. Радіодиктант став не тільки засобом перевірки власної грамотності, а й всеукраїнським масштабним національним флешмобом, який об’єднав українців.  І дійсно, об'єднавшись за одним столом, працівники і клієнти закладу, відчули єднання та піднесення, щонайменше між собою. А набувачі послуг ще дізналися про особливості написання радіодиктанту.

У закладі готувались разом і заздалегідь,  підготовили відповідну локацію, сповістили та запросили через сторінку соцгуртожитку у  facebook всіх бажаючих, оформили матеріал у вигляді світлин «Прикрась життя українською»,  перевірили гучність обладнання для трансляції зі студії UA: Українське радіо тощо.

Півгодини для написання диктанту «Крила України», півгодини для єднання нації навколо мови, півгодини на те, щоб відчути себе долученим до чогось більшого, ніж орфографія.

Після написання роботи домовились, що цього року грамотність буде перевірено самостійно 11 листопада, коли текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо.